Jakým
způsobem správně vybrat
herní konzoli?


Průvodce nákupem při výběru herní konzole na TV

Všechno, co jste kdy chtěli vědět o herních konzolích, ale neměli jste odvahu se zeptat

Proč vybrat herní konzoli na TV?

Jak vybrat herní konzoli?

Herní konzole na TV

Stolní konzole na televizi stejně jako PC umožňují hraní moderních her, a na rozdíl od uvedených počítačů umožňují rychlé spuštění hry bez mnohdy otravného nastavování celé řady funkcí (grafika, ovládání...). Navíc nemusíte mít obavu, že výkon herní konzole nebude postačovat pro bezproblémové hraní vaší oblíbené hry, tak jako je tomu u PC.

Hru si vychutnáte s bezdrátovým ovladačem v pohodlí oblíbeného křesla a hrát můžete na vašem moderním HDMI televizoru s metrovou úhlopříčkou. Pokud máte u TV systém domácího kina (reprosoustavu), pak si užijete svoji herní zábavu s maximálním pocitem. Mezi výhody hraní her na herní konzoli patří i bohatá nabídka řady exkluzivních her (videohry), které si mnohdy na jiném herním systému či PC nezahrajete. Herní konzole zároveň umožňují připojení k internetu (pomocí WiFi, LAN), kde můžete využít zábavné multiplayerové (on-line) hraní s přáteli nebo stahovat hry v digitální distribuci.

Moderní next-gen herní konzole na TV

Pokud to s hraním myslíte opravdu vážně, pak svojí pozornost zaměřte na nejnovější next-gen herní konzole (vzájemné srovnání), které nabízejí maximální výkon a zajišťují i ideální podmínky pro hraní všech moderních / nově vydaných her. V současné době je nejvýkonnějším herním systémem Sony PlayStation 4 (někdy označována jako PS4), ale výrazně pozadu nezůstává ani nejnovější herní konzole Microsoft Xbox One, která navíc podporuje vynikající / revoluční senzor Kinect 2, který velmi přesně reaguje na pohyby vašeho celého těla a to včetně hlasových povelů. V případě, že nevíte, která z těchto next-gen herních konzolí bude pro vás ta nejlepší, pak je pro vás připraven průvodce při výběru PlayStation 4 nebo Xbox One.

Herní konzole s ideálním poměrem cena / výkon

Jestliže nechcete investovat vyšší částku do některé z next-gen herních konzolí, ale přesto si chcete užít dostatek herní zábavy, můžete využít nabídku základních herních konzolí (srovnání), které méně náročným uživatelům mají stále co nabídnout. K jejich výhodám patří zejména dostupnost široké nabídky her z celé palety žánrů ve velmi příjemné cenové relaci. A stejně jako next-gen herní konzole mohou u vaší TV sloužit také jako univerzální multimediální přehrávač. V nabídce těchto herních konzolí najdete osvědčené modely jako Microsoft Xbox 360, Sony PlayStation 3 nebo Nintendo Wii U.


Průvodce nákupem při výběru herní konzole do ruky

Všechno, co jste kdy chtěli vědět o herních konzolích, ale neměli jste odvahu se zeptat

Proč vybrat herní konzoli do ruky?

Jak vybrat herní konzoli?

Herní konzole do ruky

S přenosnou / kapesní herní konzolí do ruky (handheld) můžete jednoduše hrát celou řadu oblíbených her doma nebo na cestách. Kapesní konzole do ruky jsou vybaveny vlastním displejem, množstvím ovládacích prvků (joystick, tlačítka, dotykový displej...) a vestavěnou dobíjecí baterií. Přenosné herní konzole do ruky (srovnání) umožňují díky ideálním rozměrům a nízké váze snadné přenášení a možnost pohodlného hraní mimo váš domov. Mezi jejich další vlastnosti může patřit podpora internetu a on-line hraní nebo možnost přehrávání multimediálních souborů.

V dnešní době si mnozí při hraní samozřejmě vystačí s výkonnějším smartphonem, ale handheldy jsou oblíbené především pro jejich hardwarové ovládací prvky (analogové páčky, směrové klávesy, akční tlačítka, dotykový LCD...), které jsou opravdu mnohem lépe uzpůsobené pro samotné hraní her celé řady rozličných žánrů, než např. většina chytrých telefonů, které lze ovládat pouze na jejich dotykovém displeji.

Kterou herní konzoli do ruky?

Pokud jste se právě rozhodli pro nákup přenosné herní konzole do ruky, pak by mezi vašimi kandidáty na ideální handheld neměla chybět herní konzole Sony PS Vita, která nabízí řadu vyspělých herních 3D titulů známých z jiných herních systémů. Alternativou je herní konzole do ruky New Nintendo 3DS XL s dostatečně velkým počtem exkluzivních her, které vynikají opravdu vysokou mírou hratelnosti.

Nakupujte výhodně pouze v e-shopech, které zároveň nabízejí
nízkou cenu a dopravu zdarma

 Prozkoumat nabídkyCopyright 2015 - 2016 PruvodceNakupem.cz, Všechna práva vyhrazena

Webdesign a SEO © 2015 MK